АДРАС:
222201, Мінская вобл.,
г. Смалявічы, вул. Савецкая, 125 (рэжым работы)
Тэлефон: +375 (1776) 5-52-91
Факс: +375 (1776) 2-76-33
E-MAIL: isp@smolevichi.gov.by (для дзелавой перапіскі), рубрыка «Электронныя звароты» для зваротаў грамадзян і юрыдычных асоб.

Пастаянныя камісіі раённага Савета дэпутатаў

ПАСТАЯННАЯ КАМІСІІ
СМАЛЯВІЦКАГА РАЁНАГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ

ДВАЦЦАЦЬ ВОСЬМЫ СКЛІКАННЯ

Мандатная камісія

Старшыня

­ –

Меркуль Марына Іванаўна

(Інтэрнацыянальная выбарчая акруга № 2)

Намеснік старшыні

­ –

Арлоў Уладзімір Іванавіч

(Сацыялістычная выбарчая акруга № 3)

Сакратар

­ –

Шыдлоўская Наталля Мікалаеўна

(Барсукоўская выбарчая акруга № 19)

Члены камісіі

­ –

Графутка Павел Прохаравіч

(Савецкая выбарчая акруга № 4)

 

Юшкевіч Ігар Андрэевіч

(Магістральная выбарчая акруга № 8)

 

Няхайчык Вераніка Ігараўна

(Арджанікідзенская выбарчая акруга № 9)

Пастаянная камісія па бюджэтна-эканамічных пытаннях
і прамысловасці

Старшыня

­ –

Кудзін Дзмітрый Георгіевіч

(Дзінараўская выбарчая акруга № 24)

Намеснік старшыні

­ –

Мініч Вікторыя Анатольеўна

(Зеленаборская выбарчая акруга № 28)

Сакратар

­ –

Шабан Алена Мікалаеўна

(Куркаўская выбарчая акруга № 17)

Члены камісіі

­ –

Няпрахіна Наталля Канстанцінаўна

(Арэшнiкоўская выбарчая акруга № 12)

 

Верын Міхаіл Міхайлавіч

(Пекалiнская выбарчая акруга № 15)

 

Бірук Андрэй Анатольевіч

(Усяжская выбарчая акруга № 16)

Пастаянная камісія па развіцці сацыяльнай сферы, будаўніцтве
і жыллёва-камунальнай гаспадарцы

Старшыня

­ –

Дастанка Ілона Юр'еўна

(Курганская выбарчая акруга № 27)

Намеснік старшыні

­ –

Фядотаў Віктар Аляксандравіч

(Вакзальная выбарчая акруга № 10)

Сакратар

­ –

Бондарава Анастасія Мікалаеўна

(Прылепская выбарчая акруга № 26)

Члены камісіі

­–

Капітанаў Віктар Уладзіміравіч

(Камуністычная выбарчая акруга № 6)

 

Папковіч Таццяна Іванаўна

(Будагоўская выбарчая акруга № 18)

 

Сёмін Алег Уладзіміравіч

(Акцябарская выбарчая акруга № 20)

 

Папкоў Аляксей Міхайлавіч

(Чарніцкая выбарчая акруга № 22)

Пастаянная камісія па аграрных пытаннях, экалогіі
і рацыянальным выкарыстанні прыродных рэсурсаў

Старшыня

Крапіўка Аляксей Уладзіміравіч

(Зарэчанская выбарчая акруга № 21)

Намеснік старшыні

­ –

Мiкiшка Сяргей Леанідавіч

(Юр'еўская выбарчая акруга № 25)

Сакратар

­ –

Бабічава Людміла Піліпаўна

(Азярыцкаслабадская выбарчая акруга № 23)

Члены камісіі

­ –

Дашук Юрый Валер'евіч

(Забалоцкая выбарчая акруга № 11)

 

Басаеў Уладзімір Пятровіч

(Пятровічская выбарчая акруга № 13)

 

Ракіцкі Аляксандр Анатольевіч

(Драчкаўская выбарчая акруга № 14)

Чытаць 1730 разоў Апошняя змена 03.11.2018
Ацэніце гэты матэрыял
(0 галасоў)
© Смалявіцкі раённы выканаўчы камітэт, 2008-2019
object.onload = function(){myScript}