Надрукаваць гэтую старонку

Пастаянныя камісіі раённага Савета дэпутатаў

ПАСТАЯННАЯ КАМІСІІ
СМАЛЯВІЦКАГА РАЁНАГА САВЕТА ДЭПУТАТАЎ

ДВАЦЦАЦЬ ВОСЬМЫ СКЛІКАННЯ

Мандатная камісія

Старшыня

­–

Меркуль Марына Іванаўна

(Інтэрнацыянальная выбарчая акруга № 2)

Намеснік старшыні

­–

Арлоў Уладзімір Іванавіч

(Сацыялістычная выбарчая акруга № 3)

Сакратар

­–

Шыдлоўская Наталля Мікалаеўна

(Барсукоўская выбарчая акруга № 19)

Члены камісіі

­–

Графутка Павел Прохаравіч

(Савецкая выбарчая акруга № 4)

 

Юшкевіч Ігар Андрэевіч

(Магістральная выбарчая акруга № 8)

 

Няхайчык Вераніка Ігараўна

(Арджанікідзаўская выбарчая акруга № 9)

Пастаянная камісія па бюджэтна-эканамічных пытаннях
і прамысловасці

Старшыня

­–

Кудзін Дзмітрый Георгіевіч

(Дзінараўская выбарчая акруга № 24)

Намеснік старшыні

­–

Мініч Вікторыя Анатольеўна

(Зеленаборская выбарчая акруга № 28)

Сакратар

­–

Шабан Алена Мікалаеўна

(Куркаўская выбарчая акруга № 17)

Члены камісіі

­–

Непрахіна Наталля Канстанцінаўна

(Арэшнiкаўская выбарчая акруга № 12)

 

Верын Міхаіл Міхайлавіч

(Пекалiнская выбарчая акруга № 15)

 

Бірук Андрэй Анатольевіч

(Усяжская выбарчая акруга № 16)

Пастаянная камісія па развіцці сацыяльнай сферы, будаўніцтве
і жыллёва-камунальнай гаспадарцы

Старшыня

­–

Грынявецкая Ілона Юр'еўна

(Курганская выбарчая акруга № 27)

Намеснік старшыні

­–

Фядотаў Віктар Аляксандравіч

(Вакзальная выбарчая акруга № 10)

Сакратар

­–

Жукоўская Анастасія Мікалаеўна

(Прылепская выбарчая акруга № 26)

Члены камісіі

­–

Капітанаў Віктар Уладзіміравіч

(Камуністычная выбарчая акруга № 6)

 

Папковіч Таццяна Іванаўна

(Будагоўская выбарчая акруга № 18)

 

Сёмін Алег Уладзіміравіч

(Акцябрская выбарчая акруга № 20)

 

Папкоў Аляксей Міхайлавіч

(Чарніцкая выбарчая акруга № 22)

Пастаянная камісія па аграрных пытаннях, экалогіі
і рацыянальным выкарыстанні прыродных рэсурсаў

Старшыня

Крапіўка Аляксей Уладзіміравіч

(Зарэчанская выбарчая акруга № 21)

Намеснік старшыні

­–

Мiкiшка Сяргей Леанідавіч

(Юр'еўская выбарчая акруга № 25)

Сакратар

­–

Бабічава Людміла Піліпаўна

(Азярыцкаслабадская выбарчая акруга
№ 23)

Члены камісіі

­–

Дашук Юрый Валер'евіч

(Забалоцкая выбарчая акруга № 11)

 

Басан Уладзімір Пятровіч

(Пятровічская выбарчая акруга № 13)

 

Ракіцкі Аляксандр Анатольевіч

(Драчкаўская выбарчая акруга № 14)

Чытаць 2115 разоў Апошняя змена 03.11.2018
Ацэніце гэты матэрыял
(0 галасоў)