АДРАС:
222201, Мінская вобл.,
г. Смалявічы, вул. Савецкая, 125 (рэжым работы)
Тэлефон прыёмнай: +375 (1776) 4-42-91 ("гарачая лінія")
Факс: +375 (1776) 4-42-91
Тэлефон “гарачай лініі” райвыканкама: +375 (1776) 4-42-91 "гарачая лінія"
Тэлефон “гарачай лініі” КУП “Смалявіцкая ЖКГ” працуе з 8.00 да 13.00 і 14.00 да 17.00 панядзелак-пятніца па тэлефоне +375 (1776) 2-73-68
Адзіны нумар даведчай службы “адно акно” – 142
E-MAIL: isp@smolevichi.gov.by (для дзелавой перапіскі), рубрыка «Электронныя звароты» для зваротаў грамадзян і юрыдычных асоб.

 

Графік прыёму выбаршчыкаў дэпутатамі Смалявіцкага раённага Савета дэпутатаў XXVIIl склікання

№ п / п

Прозвішча, імя, імя па бацьку дэпутата

Найменне выбарчай акругі

Дні і час прыёму

выбаршчыкаў

Месца правядзення прыёму выбаршчыкаў

1.

Бабічава

Людміла Піліпаўна

Азярыцка-Слабадская № 23

3-я пятніца месяца

14.00-16.00

Азярыцка-Слабадскі сельвыканкам,
кабінет старшыні

2.

Басан
Уладзімір Пятровіч

Пятровічская № 13

4-я субота месяца

14.00-16.00

Пятровіцкі сельскі Дом культуры,
кабінет дырэктара

3.

Бірук
Андрэй Анатольевіч

Усяжская № 16

4-я субота месяца

10.00-12.00

Усяжскi сельвыканкам,
кабінет старшыні

4.

Верын

Міхаіл Міхайлавіч

Пекалiнская № 15

3-і чацвер месяцы

12.00-14.00

аг. Слабада,
вул. Дарожная, 146, кабінет намесніка старшыні

5.

Графутка

Павел Прохаравіч

Савецкая № 4

2-я серада месяца

16.00-17.00 па папярэднім запісе по тэл.
8029 314 41 05

адміністрацыйны будынак аддзела ЗАГС, г. Смалявічы, вул. Савецкая, 148

6.

Грынявецкая

Ілона Юр'еўна

Курганская № 27

2-i аўторак месяца

14.00-17.00

ДУА "Верхменская сярэдняя школа
ім. В.А.Тумара",

кабінет дырэктара

7.

Дашук
Юрый Валер'евіч

Забалоцкая № 11

2-я серада месяца

16.00-18.00

Забалоцкi сельвыканкам,
кабінет старшыні

8.

Жукоўская
Анастасія Мікалаеўна

Прылепская № 26

4-я субота месяца

13.00-15.00

ДУА "Прылепскі ВПК дзіцячы сад - сярэдняя школа", кабінет намесніка дырэктара

9.

Капітанаў
Віктар Уладзіміравіч

Камунiстычная № 6

2-я серада месяца

15.00-17.00

ДУ "Цэнтр фізічнай культуры, спорту і турызму Смалявіцкага раёна",
кабінет намесніка дырэктара па адміністрацыйна-гаспадарчай дзейнасці

10.

Карнеенка
Таццяна Рыгораўна

Рассветаўская № 7

3-і чацвер месяца

17.30-18.30

Смалявіцкі райвыканкам,

кабінет 1 А

11.

Клюева
Марына Міхайлаўна

Першамайская № 5

2-і, 4-ы панядзелак месяца

09.00-13.00

Смалявіцкі райвыканкам,

кабінет старшыні раённага Савета дэпутатаў

12.

Крапіўка
Аляксей Уладзіміравіч

Зарэчанская № 21

1-я серада месяца

09.00-12.00

Пліскi сельвыканкам,

кабінет старшыні

13.

Кудзін
Дзмітрый Георгіевіч

Дзінараўская № 24

кожная серада месяца

9.00-11.00

Азярыцка-Слабадскі сельвыканкам,
кабінет старшыні

14.

Меркуль
Марына Іванаўна

Інтэрнацыянальная № 2

3-я серада месяца

17.00-19.00

ДУ "Рэдакцыя газеты "Край Смалявіцкі" і Праграма радыёвяшчання Смалявічы", кабінет галоўнага рэдактара

15.

Мiкiшка

Сяргей Леанідавіч

Юр'еўская № 25

4-я серада месяца

14.00-16.00

Юр'еўскае лясніцтва

16.

Мініч
Вікторыя Анатольеўна

Зеленаборская № 28

2-я серада месяца

09.00-11.00

Зеленаборскi сельвыканкам,
кабінет старшыні

17.

Непрахіна
Наталля Канстанцінаўна

Арэшнiкаўская
№ 12

2-я серада месяца

16.00-17.00

Забалоцкі сельвыканкам,

кабінет кіраўніка спраў

18.

Няхайчык
Вераніка Ігараўна

Арджанікідзаўская № 9

2-і аўторак месяца

17.30-18.30

Смалявіцкі раённы цэнтр рамёстваў,
кабінет дырэктара

19.

Арлоў
Уладзімір Іванавіч

Сацыялістычная
№ 3

1-ы панядзелак месяца

08.00-17.00

УА "Смалявіцкі дзяржаўны аграрна-тэхнічны прафесійны ліцэй",
кабінет дырэктара

20.

Папковіч
Таццяна Іванаўна

Будагоўская № 18

4-я пятніца месяца

18.00-19.00

Будагоўскi сельскі Дом культуры,

кабінет дырэктара

21.

Папкоў
Аляксей Міхайлавіч

Чарніцкая № 22

1-я серада месяца

16.00-18.00

Пліскi сельвыканкам,
кабінет старшыні

22.

Ракіцкі
Аляксандр Анатольевіч

Драчкаўская № 14

4-я субота месяца

10.00-12.00

Драчкаўскі сельвыканкам,
кабінет старшыні

23.

Сёмін
Алег Уладзіміравіч

Кастрычніцкая
№ 20

4-ы чацвер месяца

16.00-18.00

Дом культуры
пас. Акцябрскі,
кабінет дырэктара

24.

Фядотаў
Віктар Аляксандравіч

Вакзальная № 10

2-я серада месяца

16.00-17.00

Смалявіцкі райвыканкам,

кабінет старшыні раённага Савета дэпутатаў

25.

Шабан
Алена Мікалаеўна

Куркаўская № 17

2-я серада месяца

09.00-11.00

Усяжскi сельвыканкам,

кабінет старшыні

26.

Шыдлоўская
Наталля Мікалаеўна

Барсукоўская № 19

2-я субота месяца

12.00-14.00

Барсукоўскі сельскі Дом культуры,

кабінет дырэктара

27.

Юшкевіч
Ігар Андрэевіч

Магістральная № 8

1-ы аўторак месяца

17.00-19.00

ДУА "СШ № 2
г. Смалявічы",
прыёмная

28.

Якубіцкая

Наталля Віктараўна

Жодзінская № 1

4-я пятніца месяца

11.30-12.30

Смалявіцкі райвыканкам,
кабінет старшыні раённага Савета дэпутатаў

Чытаць 2517 разоў Апошняя змена 03.11.2018
Ацэніце гэты матэрыял
(1 Галасаваць)
© Смалявіцкі раённы выканаўчы камітэт, 2008-2022
Распрацоўка сайта - УП «Мінская хваля» | Інфармацыйнае суправаджэнне logo ІВЦ Мінскага аблвыканкама
object.onload = function(){myScript}